VORMSELS IN 2021
- Hieronder vindt u een overzicht van de vormselweekends voor het jaar 2021.
- In 2021 zijn er zes vormselweekends.
- De vieringen binnen een decanaat zijn verspreid over twee weekends. In een eerste weekend zijn enkele federaties/ pastorale eenheden aan de beurt (groep A). In het weekend daarop zijn de andere federaties/ pastorale eenheden aan de beurt (groep B). In de decanaten Diksmuide-Veurne, Kortrijk en Oostende-Blankenberge zijn er vier vormselweekends.
- U vindt hieronder ook een verdeling van de federaties/ pastorale eenheden in een decanale A-groep en een decanale B-groep en voor Diksmuide-Veurne, Kortrijk en Oostende-Blankenberge ook nog in een C-groep en een D-groep.
- De vormsels vinden steeds plaats rond Pasen en Pinksteren.
In 2021 vieren we Pasen op 4 april en Pinksteren op 23 mei.
Weekend 24 en 25 april 2021
° Avelgem A
° Kortrijk A
° Torhout A
° Diksmuide & Veurne A
° Poperinge A
° Tielt A
Weekend 1 en 2 mei 2021
° Avelgem B
° Kortrijk B
° Torhout B
° Diksmuide & Veurne B
° Poperinge B
° Tielt B
Weekend 8 en 9 mei 2021
° Gistel A
° Roeselare-Izegem A
° Menen
° Diksmuide-Veurne C
° Oostende-Blankenberge A
Weekend 15 en 16 mei 2021
° Gistel B
° Roeselare-Izegem B
° Menen B
° Diksmuide-Veurne D
° Oostende-Blankenberge B
Weekend 22 en 23 mei 2021
° Brugge A
° Brugge-Zuid A
° Ieper A
° Kortrijk C
° Oostende-Blankenberge C
° Waregem A
Weekend 29 en 30 mei 2021
° Brugge B
° Brugge-Zuid B
° Ieper B
° Kortrijk D
° Oostende-Blankenberge D
° Waregem B
AVELGEM A
- PE H. Vincentius Anzegem
- PE Heilige Familie Avelgem (parochies Avelgem)
AVELGEM B
- PE Heilige Familie Avelgem (parochies Heestert-Otegem-Moen-St.-Denijs)
- PE H. Maria Magdalena Zwevegem
BRUGGE A
- PE Sint-Donatianus Brugge
- PE St.-Trudo Assebroek
- PE Effeta Brugge
- Federatie Zeebrugge
BRUGGE B
- PE Emmaüs St.-Andries St.-Michiels Brugge
- Federatie Damme
- Federatie St.-Kruis
BRUGGE-ZUID A
- Federatie Beernem
- PE Tabor Zedelgem
BRUGGE-ZUID B
- PE St.-Franciscus Oostkamp
DIKSMUIDE- VEURNE A
- PE St.-Pieter Groot-Diksmuide
DIKSMUIDE- VEURNE B
- Federatie Houthulst-Lo-Reninge
DIKSMUIDE-VEURNE C
- Federatie Veurne
- Federatie Alveringem
DIKSMUIDE-VEURNE D
- Federatie Adinkerke-De Panne
- PE Ster-der-zee Koksijde
- Parochies Nieuwpoort
GISTEL A
- Federatie Gistel
GISTEL B
- Federatie Jabbeke
- Federatie Oudenburg
IEPER A
- PE O.-L.-Vrouw van Vrede Ieper
IEPER B
- Federatie Langemark-Poelkapelle Sint-Paulus
- Federatie Zonnebeke St.-Augustinus
KORTRIJK A
- PE St.-Marcus Heule-Bissegem
- PE H. Edith Stein Kortrijk
KORTRIJK B
- PE Onze-Lieve-Vrouw van Groeninge Kortrijk
- Federatie Hoog-Kortrijk
- Parochies Kortrijk St.-Elisabeth en Kortrijk St.-Jan Baptist
KORTRIJK C
- Federatie Harelbeke
KORTRIJK D
- PE Emmaüs Kuurne
MENEN A
- Federatie Lauwe-Rekkem
- Federatie Menen-Wervik-Geluwe
MENEN B
- Federatie Gullegem-Moorsele
- Federatie Wevelgem
- PE O.L.Vrouw van Dadizele-Moorslede-Slypskapelle
(op 24 & 25 april 2021)
OOSTENDE-BLANKENBERGE A
- Federatie Oostende-Centrum
- PE Kana-Oostende
OOSTENDE-BLANKENBERGE B
- Federatie Bredene-Vuurtoren
- Federatie Mariakerke
- Federatie Middelkerke-Spermalie
OOSTENDE-BLANKENBERGE C
- PE Maria Ster-der-zee Blankenberge-Zuienkerke
- Federatie De Haan
OOSTENDE-BLANKENBERGE D
- PE Tiberias Knokke-Heist
POPERINGE A
- PE St.-Bertinus Poperinge-Vleteren
- Federatie Poperinge-West
POPERINGE B
- Federatie Heuvelland
ROESELARE-IZEGEM A
- Federatie Roeselare-centrum
- PE Sint-Franciscus Roeselare
- PE H. Vincent Rumbeke
- PE Sint-Crispijn Izegem
ROESELARE-IZEGEM B
- PE Sint-Germanus Ardooie
- Federatie Staden
- PE H. Johannes XXIII Hooglede-Gits
- Federatie Ingelmunster-Lendelede
- PE H. Damiaan Ledegem
TIELT A
- PE Sint-Jakob Tielt-Pittem
- Federatie Meulebeke
TIELT B
- Federatie Dentergem
- Federatie Wingene
TORHOUT A
- PE H.-Petrus Torhout
- PE H. Margaretha Lichtervelde
TORHOUT B
- PE St.-Maarten Koekelare-Ichtegem
- Federatie Kortemark-Krekedal
WAREGEM A
- PE Sint-Paulus Waregem
- PE Sint-Anna Waregem
WAREGEM B
- PE Sint-Franciscus Oostrozebeke-Wielsbeke
- PE De Wijngaard Deerlijk